EBYS Birim Sorumluları

Karşılaşılabilecek problemler için öncelikle “Eğitici Eğitimi” alan birim personeline danışılması gerekmektedir.

  ADI SOYADI BİRİMİ
1 Murat Emre AKDAL Genel Sekreterlik
2 Benal AYDOĞAN Genel Sekreterlik
3 Filiz KAVUNCU Genel Sekreterlik
4 Yasemin TOY Genel Evrak Birimi
5 Murat ÖZBALCI Genel Evrak Birimi
6 Gönül ÖZEL Genel Evrak Birimi
7 Kurtuluş TATİŞ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
8 Mesut GÜNGÖR Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
9 Akkız Zehra GÜRSOY Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
10 Ayşe AKBIYIK Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk.
11 Sevilay AYKO Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk.
12 Tülay TARDU Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk.
13 Evrim BALCI PAŞIK Biyoteknoloji ve Biyomühendislik Uyg. ve Arş. Merk.
14 Şeyma CİRİT Biyoteknoloji ve Biyomühendislik Uyg. ve Arş. Merk.
15 Şahap TUNCER Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı
16 Gamze GÜR Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı
17 Mutlu BOZKURT Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı
18 Murat BOZKUŞ İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı
19 Ayşe GÜR İdari ve Mali İşler Daire Bşk.
20 Mediha İŞDAR Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
21 Mesut DÖNMEZ Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
22 Ayla YEMENİCİOĞLU Personel Daire Başkanlığı
23 Muharrem GÜZEL Personel Daire Başkanlığı
24 Ayşe SAYLAK Personel Daire Başkanlığı
25 Hatice AYDEMİR Personel Daire Başkanlığı
26 Fatma TURAN Personel Daire Başkanlığı
27 Filiz BİNGÖL Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
28 Olcay NART Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
29 Hülya ÖZKOL Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
30 Adil ÖZER Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
31 Zeynep SAYLIK Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
32 İbrahim ÇAMCI Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
33 Ahmet D. GÖZÜKARA Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
34 Sabiha SEZGİN Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
35 Seda TANIŞ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
36 Çağdaş YOLCU Hukuk Müşavirliği
37 Yeliz ERSOY Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
38 Erkan SARAÇOĞLU Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
39 İlhan ÇITRAZ Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü
40 Seher BURCU ARSLAN Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü
41 Seda AKTAŞ Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü
42 Bahtiyar TOKSÖZ Fen Fakültesi /Dekanlık
43 Özlem ÖZTÜRK Fen Fakültesi /Dekanlık
44 Selma ŞENTÜRK Fen Fakültesi / Dekanlık
45 Deniz AKTUĞ Fen Fakültesi / Dekanlık
46 Handan GÜNEŞ Fen Fakültesi / Dekanlık
47 M.Ali ÖRNEK Fen Fakültesi / Dekanlık- Satınalma
48 Songül ÖZALP Fen Fakültesi /Kimya Böl. Bşk.
49 Güven ÖDEN Fen Fakültesi / Fizik Böl. Bşk.
50 Bilge Arda İLPARS Fen Fakültesi / Moleküler Biyoloji ve Genetik Böl.B.
51 Fatma TAŞDEMİR Fen Fakültesi / Matematik Böl. Bşk.
52 Arzu ÖNGÜL Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
53 Erdinç DURLA Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
54 Sevgül YILMAZ Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
55 Bedriye KÖROĞLU Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
56 Fadime İÇEN Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
57 Ayten AKSIN Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
58 İrfan Can AYAN Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
59 Ertunç UZUN Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
60 Namık Kemal YÜCE Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
61 Sinan DEMİR Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
62 Ömer GÜL Mühendislik Fakültesi / Dekanlık
63 Derya KÜÇÜKBOYACI Mühendisli Fakültesi / Dekanlık
64 Nilay TUNCAY Mühendisli Fakültesi / Dekanlık
65 Haldun PEHLİVAN Mühendislik Fakültesi / Dekanlık-Satınalma
66 Hakan Mert GÜVENÇ Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği
67 Canan ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği
68 İlkay BODUR MUMCUOĞLU Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği
69 Pınar YALABIK Mühendislik Fakültesi / Makine Mühendisliği
70 Ebru ERASLAN Mühendislik Fakültesi /İnşaat Mühendisliği
71 Güneş SERTCAN Mühendislik Fakültesi /Gıda Mühendisliği
72 Neslihan UYSAL Mühendislik Fakültesi / Elektrik ve Elektronik Müh.
73 Yıldız TAMERCAN Mühendislik Fakültesi / Malzeme Bilimi ve Müh.
74 Fatma AYDOĞAN Mühendislik Fakültesi / Kimya Mühendiliği
75 İlknur UĞUR Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
76 İlknur ARIKAN Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
77 Gül TENGİZ Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
78 Mine SERKAN Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
79 Münevver GİGİN Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
80 Menzil TEPE Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
81 Şevket İNCİ Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
82 Süleyman KARADENİZ Mimarlık Fakültesi / Dekanlık
83 Türker ATMACA Mimarlık Fakültesi / Dekanlık- Satınalma
84 Çiçek AKTUNA Mimarlık Fakültesi / Mimari Restorasyon
85 Mustafa ERTAŞ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü
86 Gamze YUNUS Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü
87 Ayçin ERCAN Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü
88 Sevil BEYLERGİL Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü
89 Nahide BALABAN Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü
90 Mehmet TETİK İç Denetim Birimi
91 Hasret ERGÜN Basın ve Halkla İlişkiler Birimi
92 Yasemin AKSOY Basın ve Halkla İlişkiler Birimi
93 Emrullah DEMİRASLAN Medya Web Ofisi
94 Arzu DİNÇER Akademik İnsan Kaynakları İlk İşlem Birimi
95 Abdülkadir BÖLÜK Çevre Geliştirme Uygulama Arş.Mer.
96 Dilek IŞILAK Çevre Geliştirme Uygulama Arş.Mer.
97 Serkan MERGEN Sürekli Eğitim Merkezi
98 Gülendam TUĞRUL Sürekli Eğitim Merkezi
99 Eylem KANISICAK Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
100 Demet DİLENÇ Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü
101 Sıla Turaç BAYKARA Uluslararası İlişkiler Ofisi
102 Özge TOPÇUOĞLU Uluslararası İlişkiler Ofisi
103 Özgül ARSLAN Malzeme Araştırma Merkezi
104 Kadri ŞENAY Malzeme Araştırma Merkezi